Zaalcompetitie 2011-201212 teams
 
Dames Senioren 1 4e plaats Regioklasse B
Dames Senioren 2 11e plaats 2e klasse A (degradatie naar 3e klasse)
Heren Senioren 1 4e plaats Regioklasse B
Heren Senioren 2 2e plaats 2e klasse A
Dames A 12e plaats 2e klasse A
Heren A KAMPIOEN 2e klasse
Meisjes B2 10e plaats 2e klasse A
Jongens B1 4e plaats 1e klasse A
Jongens B2 3e plaats 2e klasse B
Meisjes C1 8e plaats 1e klasse A
Jongens C1 3e plaats 1e klasse A
Gemengd D1 6e plaats poule A
 
 
Lentecompetitie 20117 teams
 
Dames B1 KAMPIOEN 1e klasse B (2e Lentecup)
Dames B2 6e plaats 1e klasse C
Heren B1 3e plaats 1e klasse A
Dames C1 2e plaats 1e klasse A
Dames C2 3e plaats 1e klasse D
Heren C1 2e plaats 1e klasse A
Gemengd D1 KAMPIOEN 1e klasse E
 
 
Zaalcompetitie 2010-201115 teams
 
Dames Senioren 1 3e plaats Regioklasse
Dames Senioren 2 5e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 1 KAMPIOEN 1e klasse (promotie naar Regioklasse)
Heren Senioren 2 10e plaats 1e klasse
Heren Senioren 3 4e plaats 2e klasse B
Dames A 6e plaats 3e klasse
Heren A 8e plaats 2e klasse
Meisjes B1 2e plaats 2e klasse B
Meisjes B2 10e plaats 3e klasse A
Jongens B1 KAMPIOEN 2e klasse A
Jongens B2 4e plaats 2e klasse B
Meisjes C1 2e plaats 1e klasse B
Meisjes C2 4e plaats 3e klasse B
Jongens C1 2e plaats 1e klasse B
Gemengd D1 3e plaats poule B
 
 
Lentecompetitie 20109 teams
 
Dames A1 KAMPIOEN 1e klasse C (4e op LK)
Dames A2 5e plaats 1e klasse D
Dames B1 5e plaats 1e klasse A
Dames B2 4e plaats 1e klasse C
Heren B1 4e plaats 1e klasse A
Heren B2 5e plaats 1e klasse B
Dames C1 3e plaats 1e klasse A
Dames C2 4e plaats 1e klasse C
Gemengd D1 2e plaats 1e klasse A
 
 
Zaalcompetitie 2009-201015 teams
 
Dames Senioren 1 2e plaats Regioklasse
Dames Senioren 2 4e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 1 3e plaats 1e klasse A
Heren Senioren 2 5e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 3 KAMPIOEN 2e klasse B (promotie naar 1e klasse)
Dames A1 2e plaats 2e klasse A
Dames A2 5e plaats 3e klasse A
Meisjes B1 10e plaats 1e klasse A
Meisjes B2 4e plaats 3e klasse B
Jongens B1 8e plaats 1e klasse A
Jongens B2 4e plaats 2e klasse B
Meisjes C1 6e plaats 1e klasse A
Meisjes C2 5e plaats 3e klasse B
Jongens C1 7e plaats 1e klasse A
Gemengd D1 5e plaats poule A
 
 
Zaalcompetitie 2007-200814 teams
 
Dames Senioren 1 KAMPIOEN 2e klasse A (promotie naar 1e klasse)
Dames Senioren 2 KAMPIOEN 3e klasse B (promotie naar 2e klasse)
Heren Senioren 1 2e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 2 7e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 3 KAMPIOEN 2e klasse B (promotie naar 1e klasse)
Dames A1 7e plaats 2e klasse A
Meisjes B1 7e plaats 1e klasse A
Meisjes B2 9e plaats 1e klasse E
Jongens B1 KAMPIOEN 1e klasse A
Meisjes C1 2e plaats poule D
Meisjes C2 4e plaats poule G
Jongens C1 3e plaats poule A
Jongens C2 6e plaats poule C
Gemengd D1 6e plaats poule F
 
 
Zaalcompetitie 2006-200713 teams
 
Dames Senioren 1 2e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 1 9e plaats 1e klasse (degradatie naar 2e klasse)
Heren Senioren 2 10e plaats 1e klasse (degradatie naar 2e klasse)
Heren Senioren 3 KAMPIOEN 3e klasse B (promotie naar 2e klasse)
Dames A1 8e plaats 1e klasse
Meisjes B1 6e plaats 1e klasse A
Meisjes B2 7e plaats 1e klasse C
Jongens B1 3e plaats 1e klasse A
Meisjes C1 KAMPIOEN 1e klasse C
Meisjes C2 4e plaats 1e klasse G
Jongens C1 5e plaats 1e klasse A
Gemengd D1 3e plaats 1e klasse D
Gemengd D2 8e plaats 1e klasse E
       
 
 
Zaalcompetitie 2005-200615 teams
 
Dames Senioren 1 5e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 1 12e plaats Regioklasse B (degradatie naar 1e klasse)
Heren Senioren 2 7e plaats 1e klasse
Heren Senioren 3 8e plaats 3e klasse A
Dames A1 7e plaats Provinciale Klasse
Dames A2 9e plaats 1e klasse B
Heren A1 7e plaats Provinciale Klasse
Meisjes B1 8e plaats 1e klasse A
Meisjes B2 10e plaats 1e klasse C
Jongens B1 2e plaats 1e klasse B
Meisjes C1 5e plaats 1e klasse A
Meisjes C2 5e plaats 1e klasse D
Jongens C1 4e plaats 1e klasse B
Gemengd D1 KAMPIOEN 1e klasse A
Gemengd D2 4e plaats 1e klasse B
       
 
 
Veldcompetitie 200511 teams
 
Dames Senioren 1 4e plaats 1e klasse A
Heren A1 6e plaats 1e klasse B
Dames A2 6e plaats 1e klasse A
Jongens B1 3e plaats 1e klasse A
Meisjes B1 4e plaats 1e klasse A
Meisjes B2 5e plaats 1e klasse C
Jongens C1 KAMPIOEN 1e klasse A (naar LK)
Meisjes C1 5e plaats 1e klasse A
Meisjes C2 5e plaats 1e klasse B
Gemengd D1 KAMPIOEN 1e klasse B
Gemengd D2 5e plaats 1e klasse D
 
 
Zaalcompetitie 2004-200513 teams
 
Heren Senioren 1 7e plaats Regioklasse B
Heren Senioren 2 9e plaats 1e klasse
Dames Senioren 1 KAMPIOEN 3e klasse A (promotie naar 2e klasse)
Heren A1 KAMPIOEN 1e klasse A (promotie naar PK)
Dames A1 7e plaats Provinciale klasse
Dames A2 7e plaats 1e klasse B
Jongens B1 7e plaats 1e klasse A
Meisjes B1 8e plaats 1e klasse A
Jongens C1 5e plaats 1e klasse B
Meisjes C1 3e plaats 1e klasse C
Meisjes C2 7e plaats 1e klasse D
Gemengd D1 4e plaats 1e klasse A
Gemengd D2 6e plaats 1e klasse B
 
 
Veldcompetitie 200412 teams
 
Dames Senioren 1 2e plaats 1e klasse B
Heren A1 3e plaats 1e klasse A
Dames A1 2e plaats 1e klasse C
Dames A2 5e plaats 1e klasse A
Jongens B1 KAMPIOEN 1e klasse B (LIMBURGS KAMPIOEN!)
Jongens B2 4e plaats 1e klasse C
Meisjes B1 KAMPIOEN 1e klasse C (3e op LK)
Jongens C1 5e plaats 1e klasse B
Meisjes C1 6e plaats 1e klasse E
Meisjes C2 5e plaats 1e klasse G
Gemengd D1 6e plaats 1e klasse A
Gemengd D2 3e plaats 1e klasse B
 
 
Zaalcompetitie 2003-200414 teams
 
Heren Senioren 1 9e plaats Regioklasse B
Heren Senioren 2 7e plaats 1e klasse
Heren Senioren 3 9e plaats 3e klasse A
Dames Senioren 1 11e plaats 2e klasse B (degradatie naar 3e klasse)
Heren A1 5e plaats Provinciale Klasse
Dames A1 KAMPIOEN 1e klasse A (promotie naar PK)
Heren B1 3e plaats 1e klasse A
Heren B2 8e plaats 1e klasse B
Dames A1 6e plaats 1e klasse A
Dames A2 2e plaats 1e klasse C
Jongens C1 4e plaats 1e klasse B
Meisjes C1 10e plaats 1e klasse C
Gemengd D1 5e plaats 1e klasse A
Gemengd D2 6e plaats 1e klasse B

sponsors
bouwstenen
De Korrel beheer bv, Hermans groenten en fruit, Forza asset management, Bart Janssen assurantien, HAMERS Optiek, Kurvers stukadoorsbedrijf, LYBRAE consultans, SONETCO, TCM electrotechniek, KWS Benelux, POWER 4 YOU, SPIE, Tempo-Team, Stream Group, PRAXIS tuincentrum, LEAN HR SERVICES, Hermez Marketing & Communicatie, FYSIO+, COCOON fashion&hairstyling, TELEcombinatie, WOWDEAL
Deze week

thuiswedstrijden

geen thuiswedstrijden


uitwedstrijden

geen thuiswedstrijden


jarigen

dinsdag 12 december
Myrthe Bok,
Kinlok Lau


woensdag 13 december
Amy Simons

donderdag 14 december
Bas Hellebrand

zaterdag 16 december
Lisa Houben

maandag 18 december
Macle Simons

 
Volg ons ook op Facebook:  
sitemap | disclaimer | credits | © 2012 Swift2000