Zaalcompetitie 2011-201212 teams
 
Dames Senioren 1 4e plaats Regioklasse B
Dames Senioren 2 11e plaats 2e klasse A (degradatie naar 3e klasse)
Heren Senioren 1 4e plaats Regioklasse B
Heren Senioren 2 2e plaats 2e klasse A
Dames A 12e plaats 2e klasse A
Heren A KAMPIOEN 2e klasse
Meisjes B2 10e plaats 2e klasse A
Jongens B1 4e plaats 1e klasse A
Jongens B2 3e plaats 2e klasse B
Meisjes C1 8e plaats 1e klasse A
Jongens C1 3e plaats 1e klasse A
Gemengd D1 6e plaats poule A
 
 
Lentecompetitie 20117 teams
 
Dames B1 KAMPIOEN 1e klasse B (2e Lentecup)
Dames B2 6e plaats 1e klasse C
Heren B1 3e plaats 1e klasse A
Dames C1 2e plaats 1e klasse A
Dames C2 3e plaats 1e klasse D
Heren C1 2e plaats 1e klasse A
Gemengd D1 KAMPIOEN 1e klasse E
 
 
Zaalcompetitie 2010-201115 teams
 
Dames Senioren 1 3e plaats Regioklasse
Dames Senioren 2 5e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 1 KAMPIOEN 1e klasse (promotie naar Regioklasse)
Heren Senioren 2 10e plaats 1e klasse
Heren Senioren 3 4e plaats 2e klasse B
Dames A 6e plaats 3e klasse
Heren A 8e plaats 2e klasse
Meisjes B1 2e plaats 2e klasse B
Meisjes B2 10e plaats 3e klasse A
Jongens B1 KAMPIOEN 2e klasse A
Jongens B2 4e plaats 2e klasse B
Meisjes C1 2e plaats 1e klasse B
Meisjes C2 4e plaats 3e klasse B
Jongens C1 2e plaats 1e klasse B
Gemengd D1 3e plaats poule B
 
 
Lentecompetitie 20109 teams
 
Dames A1 KAMPIOEN 1e klasse C (4e op LK)
Dames A2 5e plaats 1e klasse D
Dames B1 5e plaats 1e klasse A
Dames B2 4e plaats 1e klasse C
Heren B1 4e plaats 1e klasse A
Heren B2 5e plaats 1e klasse B
Dames C1 3e plaats 1e klasse A
Dames C2 4e plaats 1e klasse C
Gemengd D1 2e plaats 1e klasse A
 
 
Zaalcompetitie 2009-201015 teams
 
Dames Senioren 1 2e plaats Regioklasse
Dames Senioren 2 4e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 1 3e plaats 1e klasse A
Heren Senioren 2 5e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 3 KAMPIOEN 2e klasse B (promotie naar 1e klasse)
Dames A1 2e plaats 2e klasse A
Dames A2 5e plaats 3e klasse A
Meisjes B1 10e plaats 1e klasse A
Meisjes B2 4e plaats 3e klasse B
Jongens B1 8e plaats 1e klasse A
Jongens B2 4e plaats 2e klasse B
Meisjes C1 6e plaats 1e klasse A
Meisjes C2 5e plaats 3e klasse B
Jongens C1 7e plaats 1e klasse A
Gemengd D1 5e plaats poule A
 
 
Zaalcompetitie 2007-200814 teams
 
Dames Senioren 1 KAMPIOEN 2e klasse A (promotie naar 1e klasse)
Dames Senioren 2 KAMPIOEN 3e klasse B (promotie naar 2e klasse)
Heren Senioren 1 2e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 2 7e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 3 KAMPIOEN 2e klasse B (promotie naar 1e klasse)
Dames A1 7e plaats 2e klasse A
Meisjes B1 7e plaats 1e klasse A
Meisjes B2 9e plaats 1e klasse E
Jongens B1 KAMPIOEN 1e klasse A
Meisjes C1 2e plaats poule D
Meisjes C2 4e plaats poule G
Jongens C1 3e plaats poule A
Jongens C2 6e plaats poule C
Gemengd D1 6e plaats poule F
 
 
Zaalcompetitie 2006-200713 teams
 
Dames Senioren 1 2e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 1 9e plaats 1e klasse (degradatie naar 2e klasse)
Heren Senioren 2 10e plaats 1e klasse (degradatie naar 2e klasse)
Heren Senioren 3 KAMPIOEN 3e klasse B (promotie naar 2e klasse)
Dames A1 8e plaats 1e klasse
Meisjes B1 6e plaats 1e klasse A
Meisjes B2 7e plaats 1e klasse C
Jongens B1 3e plaats 1e klasse A
Meisjes C1 KAMPIOEN 1e klasse C
Meisjes C2 4e plaats 1e klasse G
Jongens C1 5e plaats 1e klasse A
Gemengd D1 3e plaats 1e klasse D
Gemengd D2 8e plaats 1e klasse E
       
 
 
Zaalcompetitie 2005-200615 teams
 
Dames Senioren 1 5e plaats 2e klasse A
Heren Senioren 1 12e plaats Regioklasse B (degradatie naar 1e klasse)
Heren Senioren 2 7e plaats 1e klasse
Heren Senioren 3 8e plaats 3e klasse A
Dames A1 7e plaats Provinciale Klasse
Dames A2 9e plaats 1e klasse B
Heren A1 7e plaats Provinciale Klasse
Meisjes B1 8e plaats 1e klasse A
Meisjes B2 10e plaats 1e klasse C
Jongens B1 2e plaats 1e klasse B
Meisjes C1 5e plaats 1e klasse A
Meisjes C2 5e plaats 1e klasse D
Jongens C1 4e plaats 1e klasse B
Gemengd D1 KAMPIOEN 1e klasse A
Gemengd D2 4e plaats 1e klasse B
       
 
 
Veldcompetitie 200511 teams
 
Dames Senioren 1 4e plaats 1e klasse A
Heren A1 6e plaats 1e klasse B
Dames A2 6e plaats 1e klasse A
Jongens B1 3e plaats 1e klasse A
Meisjes B1 4e plaats 1e klasse A
Meisjes B2 5e plaats 1e klasse C
Jongens C1 KAMPIOEN 1e klasse A (naar LK)
Meisjes C1 5e plaats 1e klasse A
Meisjes C2 5e plaats 1e klasse B
Gemengd D1 KAMPIOEN 1e klasse B
Gemengd D2 5e plaats 1e klasse D
 
 
Zaalcompetitie 2004-200513 teams
 
Heren Senioren 1 7e plaats Regioklasse B
Heren Senioren 2 9e plaats 1e klasse
Dames Senioren 1 KAMPIOEN 3e klasse A (promotie naar 2e klasse)
Heren A1 KAMPIOEN 1e klasse A (promotie naar PK)
Dames A1 7e plaats Provinciale klasse
Dames A2 7e plaats 1e klasse B
Jongens B1 7e plaats 1e klasse A
Meisjes B1 8e plaats 1e klasse A
Jongens C1 5e plaats 1e klasse B
Meisjes C1 3e plaats 1e klasse C
Meisjes C2 7e plaats 1e klasse D
Gemengd D1 4e plaats 1e klasse A
Gemengd D2 6e plaats 1e klasse B
 
 
Veldcompetitie 200412 teams
 
Dames Senioren 1 2e plaats 1e klasse B
Heren A1 3e plaats 1e klasse A
Dames A1 2e plaats 1e klasse C
Dames A2 5e plaats 1e klasse A
Jongens B1 KAMPIOEN 1e klasse B (LIMBURGS KAMPIOEN!)
Jongens B2 4e plaats 1e klasse C
Meisjes B1 KAMPIOEN 1e klasse C (3e op LK)
Jongens C1 5e plaats 1e klasse B
Meisjes C1 6e plaats 1e klasse E
Meisjes C2 5e plaats 1e klasse G
Gemengd D1 6e plaats 1e klasse A
Gemengd D2 3e plaats 1e klasse B
 
 
Zaalcompetitie 2003-200414 teams
 
Heren Senioren 1 9e plaats Regioklasse B
Heren Senioren 2 7e plaats 1e klasse
Heren Senioren 3 9e plaats 3e klasse A
Dames Senioren 1 11e plaats 2e klasse B (degradatie naar 3e klasse)
Heren A1 5e plaats Provinciale Klasse
Dames A1 KAMPIOEN 1e klasse A (promotie naar PK)
Heren B1 3e plaats 1e klasse A
Heren B2 8e plaats 1e klasse B
Dames A1 6e plaats 1e klasse A
Dames A2 2e plaats 1e klasse C
Jongens C1 4e plaats 1e klasse B
Meisjes C1 10e plaats 1e klasse C
Gemengd D1 5e plaats 1e klasse A
Gemengd D2 6e plaats 1e klasse B

sponsors
bouwstenen
De Korrel beheer bv, Hermans groenten en fruit, Forza asset management, Bart Janssen assurantien, HAMERS Optiek, Kurvers stukadoorsbedrijf, LYBRAE consultans, SONETCO, TCM electrotechniek, KWS Benelux, POWER 4 YOU, SPIE, Tempo-Team, Stream Group, PRAXIS tuincentrum, LEAN HR SERVICES, Hermez Marketing & Communicatie, FYSIO+, COCOON fashion&hairstyling, TELEcombinatie, WOWDEAL
Deze week

thuiswedstrijden

geen thuiswedstrijden


uitwedstrijden

geen thuiswedstrijden


jarigen

vrijdag 25 augustus
Lieke Kuijpers

 
Volg ons ook op Facebook:  
sitemap | disclaimer | credits | © 2012 Swift2000